Sklep Agro-Części

Oferujemy szeroki wybór części do najpopularniejszych w Polsce ciągników i maszyn rolniczych.

TEL: 67 26 84 087
E-MAIL: sklepzukit@wp.pl

W wielu zadaniach technicznych, pracach budowlanych, rolnictwie czy też przy innych ciężkich wysiłkach potrzebne są rozmaite rozwiązania, które ułatwią i odciążą nieco nas samych. Takim sprzętem jest między innym ciągnik, który jest specjalistycznym pojazdem mechanicznym, a jego podstawowym przeznaczeniem jest, jak wynika z nazwy, ciągnięcie rozmaitych pojazdów czy też maszyn, które nie mają swojego własnego napędu. Doskonale sprawdza się w rolnictwie, a także przy rozmaitych robotach ziemnych. Jeśli nasze urządzenie zaczyna nieco szwankować powinniśmy rozejrzeć się za czymś takim, jak części do ciągników.

Bogata oferta sklepu

Oferujemy szeroki wybór części do najpopularniejszych w Polsce ciągników i maszyn rolniczych. Zaopatrujemy między innymi polskie ciągniki Ursus od C-330 do C-385, oferujemy ogromny wybór produktów do kombajnu Bizon czy Claas. Proponujemy bardzo szeroki wybór części także do maszyn rolniczych i maszyn uprawowych. W naszym sklepie znajdą państwo również produkty do zootechniki, akumulatory, dętki, opony, narzędzia, drobny sprzęt i zabawki związane z rolnictwem. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór obuwia – od ochronnego, przez kalosze wysokie, krótkie dla dorosłych jak i dla dzieci, pantofle, laczki i wiele innych.

W dziedzinie hydrauliki siłowej oferujemy klientom gotowe wyroby, węże, złącza jak i elementy przeznaczone do zastosowań specjalistycznych. Dostarczamy też produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom.

Oprócz części do ciągników czy maszyn rolniczych posiadamy również możliwość zamówienia części do samochodów osobowych czy ciężarowych z dostawą tego samego dnia.

Nie pozostaje nic innego jak odwiedzić nasz sklep.
Serdecznie zapraszamy.

Pozostałe usługi

Usługi transportowe

Zajmujemy się przewozem osób oraz transportem rzeczy.

Usługi pogrzebowe

Zapewnimy godny pochówek Twoim bliskim.

Usługi komunalne

Świadczymy usługi wywozu nieczystości stałych oraz płynnych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!